İNOVASYON

1995 - 2000
Sektörde gördüğümüz üretim açığıyla birlikte spor direksiyon üretimi ile sektöre adım attık. Kısa süre içerisinde model sayımızı kırka çıkartarak sektörde aranılan bir marka olduk. Bu üretimlerimiz neticesinde makine sektörüne de girişimizin temelleri atılmış oldu.
2000 2005
Spor direksiyon üretimi ile başlayan imalatımız farklı sektörlerdeki poliüretan ürünlerle ilgili talepler doğrultusunda çeşitlenmeye başladı. Otomobillerin ön koruma barları, tavan barları ve koltuk başlıkları üretimine başladık.
2005 - 2010
Medikal sektöründe ülkemizin dışa bağımlılığını görerek bu konuyla ilgili araştırmalar yapmaya başladık. Kullanılan ürünlerin çoğunun yurtdışı menşeyli olduğunu tespit ettik. Bu durum bizim medikal sektöründe üretim yolumuzu açmış oldu ve sağlık sektörü konusunda üretimler yapmaya başladık.
2010 - 2020
Sekördeki bilgi ve birikimimizi makine üretimimiz ile destekleyerek, mobilya sektöründe kullanılan poliüretan hammedeler üzerinde çalışmaya başladık. Bu şekilde mobilya üretimini hızlandırmayı hedefledik. Daha sonra bu sektörün silikon ve hammadde satışı taraflarına da çok olumlu etkileri olduğunu tespit ettik. Bu yıllarda lunapark ve savunma sanayii ile de ilgili olarak poliüretan ürünler üretmeye başladık. Aynı zamanda edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda poliüretan hammaddelerinin kullanım alanlarını göstermek ve yaygınlaştırmak amacı ile üniversitelerin ilgili bölümlerinden gelen öğrencilere elimizden gelen desteği sağlayarak tecrübelerimizi aktarıyoruz.